Twórcze Kąty

W imieniu własnym i Centrum Kultury w Chojnie zapraszam wszystkie chętne dzieci i młodzież na stałe zajęcia plastyczne. Pragniemy stworzyć nowe miejsce pod nazwą „Twórcze Kąty” dla młodych artystów, którzy lubią malować, rysować, lepić i wcielać w życie swoje plastyczne wizje. Będzie to miejsce twórczych spotkań, gdzie dzieci plastycznie rozkwitną i spotkają nowych przyjaciół. Stawiamy na naturalne potrzeby dzieci i tworzenie nowych więzi w pracowni. Dzieci zadowolone, które poprzez plastykę mogą swobodnie wyrażać siebie – to główny cel działalności nowego kółka.

Jestem pasjonatką sztuki dziecięcej i od wielu lat prowadzę pracownię malarską. Zajmowałam się badaniem twórczości plastycznej dzieci i działalnością dziecięcych grup plastycznych. Ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych oraz studia pedagogiczne drugiego stopnia. Do swojej pracy podchodzę z entuzjazmem a prowadzenie dziecięcej pracowni jest dla mnie źródłem wielkiej radości

i satysfakcji. Serdecznie zapraszam – instruktor plastyki Maja Rumbuć. Więcej informacji pod numerem telefonu 517 545 274 oraz w sekretariacie Centrum Kultury w Chojnie.