Archiwum kategorii: Wydarzenie

zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne

sherborne

Informujemy, że od 13.01.2017 roku rozpoczynamy zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne dla dzieci. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę w godz. 17.00-18.00 (sala widowiskowa 105 – I piętro). Na zajęcia prosimy zabrać: koc, strój sportowy i wodę do picia.  Serdecznie zapraszamy!

Sesje odbywają się w stroju sportowym w skarpetkach lub na boso.

Instruktor: Marta Jankowska (515 754 269)

Spotkanie z Panią Anną SZNIGIR

Zapraszamy na spotkanie z Panią Anną SZNIGIR, które odbędzie się dnia 26.04.2017 (środa) o godz.17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Ratusz) oraz prezentację połączoną z promocją książki „Endoproteza biodra – zła czy dobra? Przeżycia pacjenta„.

Książka „Endoproteza biodra, zła czy dobra? Przeżycia pacjenta” opowiada o szczecińskich lekarzach, służbie zdrowia, psychice pacjenta i zmaganiach z chorobą. Jej celem jest pomagać ludziom, takim jak ja, którzy walczą ze swoimi słabościami i pokazać, że jak się bardzo czegoś chce to można to osiągnąć.

Czytaj dalej Spotkanie z Panią Anną SZNIGIR

Otwarcie wystawy Beaty Rolak pn. „KONTRAST-KOLOR”

Dn. 7 kwietnia w Punkcie Informacji Turystycznej w Chojnie nastąpiło otwarcie wystawy Beaty Rolak pn. „KONTRAST-KOLOR„. Burmistrz gminy Chojna wręczył pamiątkowy dyplom i przekazał młodziutkiej artystce życzenia dalszego rozwoju twórczego. Od 17 kwietnia twórczość autorki można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie.

Beata Rolak  jest absolwentką Wydziału Sztuk Wizualnych szczecińskiej Akademii Sztuki. Jej praca dyplomowa nosiła tytuł: „Identyfikacja wizualna miasta i gminy Cedynia”. Autorka opracowała system identyfikacji graficznej, który stylistyką nawiązuje do historii, tak bardzo obecnej w Cedyni. Projekt obejmuje: logo, druki, mapy, kalendarze, serie piktogramów, krój pisma, zewnętrzne elementy identyfikacji wizualnej, propozycje gadżetów dla starszych i młodszych oraz koncepcję strony internetowej.

Czytaj dalej Otwarcie wystawy Beaty Rolak pn. „KONTRAST-KOLOR”