Podziękowania

Dziękujemy za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy.

Po ogłoszeniu w mediach społecznościowych akcji Pobijania Rekordu Pierwszej Pomocy wydarzyło się COŚ wyjątkowego. Grupa osób, ktòrym serdecznie dziękuję złożyła się na zestaw fantomòw. Dzięki Firmie KRIS-BUD- Krzysztofowi Bokota, Salonowi Fryzjerskiemu- Marzenie Bokota, Filipowi Witkowskiemu, Maciejowi Lisieckiemu – LiMa, Redakcji ono24.info, Tomaszowi Kolodyńskiemu- TOMEX METAL, Restauracji RATUSZOWA, Iwonie Bladowskiej, Firmie JANSTONE- Krzysztofowi Olszańskiemu, DEMODIKA- Joannie Olszańskiej i anonimowemu ofiarodawcy będziemy mogli zakupić zestawy do pierwszej pomocy. Niewiarygodne, że tak wiele osób okazało nam swoje serce i wsparło zbliżającą się akcję. Fantomy przydadzą się nam podczas zajęć profilaktycznych w świetlicach przez cały rok, a także podczas akcji promujących zasady pierwszej pomocy. Świadomość, że dzieci z Bajkowego Przedszkola, Szkół Podstawowych i Świetlic Środowiskowych nauczą się podstawowych zasad pierwszej pomocy i w przyszłości uratują czyjeś życie jest spełnieniem obowiązku i czymś wyjątkowym. Wszystkim ofiarodawcom z całego serca DZIĘKUJĘ. Szczególne podziękowania dla Piotra Witkowskiego., który stał się ” motorem” zbiórki.

Pragniemy również wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie zakupu materiałów dydaktycznych do świetlic środowiskowych

Materiały  do zajęć profilaktycznych w świetlicach środowiskowych zasponsorowały osoby fizyczne i firmy: Zakład Optyczny – Halina i Jerzy Kowalczyk, Jarosław Klisowski, Różpol Jan Rózalski, Rosmax – Adam Rosiński, Chojna Beton sp z oo, Harpyie sp z oo Krzysztof Pamuła oraz FH Cosinus – Anna Urbańska. Z całego serca dziękuję za duże plansze tematyczne oraz zestawy książek profilaktycznych wraz ze scenariuszami i kolorowankami.

Barbara Andrzejczyk – dyrektor Centrum Kultury w Chojnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.