ZAPISY DO SCHOLI ADM 2020 (INFO I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY)

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska, Gmina Chojna, Parafia p.w. Świętej Trójcy w Chojnie oraz Centrum Kultury w Chojnie ogłaszają nabór chętnych do uczestnictwa w zespole muzycznym Schola ADM 2020.

Do Scholi ADM 2020 zapraszamy młodych wokalistów i instrumentalistów, dzieci i młodzież.

Schola ADM 2020 to zespół wokalno-instrumentalny, który będzie muzycznie wspierał obchody Archidiecezjalnych Dni Młodzieży (ADM), które odbędą się w dniach 1-3 maja 2020 roku w Chojnie.

Chojna będzie gospodarzem ADM-ów po raz pierwszy. Spodziewamy się w tych dniach gościć nawet ponad tysiąc młodych uczestników ADM-ów. W poprzednich latach gospodarzami ADM-ów były min. Goleniów, Nowogard, Lipiany.

ADM-y to wspaniała impreza, podczas której młodzi ludzie z terenu Pomorza Zachodniego mogą spotkać się, przebywać razem.

ADM-y to koncerty, imprezy sportowe, interesujące warsztaty z różnych dziedzin, a także wspólna modlitwa. To czas, z którego młodzi ludzie mogą wynieść niezwykle cenny bagaż wartościowych doświadczeń i wiedzy.

Rolą chojeńskiej Scholi ADM 2020 będzie oprawa muzyczna nabożeństw, oraz występy podczas ADM-owych koncertów. Będzie wykonywała utwory religijne w ciekawych opracowaniach muzycznych pod okiem doświadczonych opiekunów, zaś praca nad materiałem będzie odbywała się w formie warsztatów.

Opiekunowie:

Opieka organizacyjna Scholi ADM 2020 – Sylwia Janiak, ks. Krzysztof Kontek.

Kierownictwo muzyczne zespołu, opracowania, aranżacje i prowadzenie – Michał Miler

Opieka dydaktyczna, muzyczna i techniczna z ramienia Centrum Kultury – Sławomir Błęcki.

Opiekę duchową i formacyjną nad zespołem będzie sprawował ks. Maciej Czaczyk, młody duszpasterz znany ze swojej muzycznej pasji.

Niewykluczone, że na warsztatach Scholi pojawią się także inni opiekunowie i muzycy specjalizujący się w muzyce sakralnej.

Najbliższe warsztaty Scholi odbędą się w dniach 25-26 października – rozpoczną się w piątek o godz. 18.00, a zakończą w sobotę o godz. 20.00.

Data rozpoczęcia październikowych warsztatów jest też ostatnim terminem, w którym można zapisać się do Scholi ADM 2020.

Ale nie martw się – jeśli trochę się spóźnisz, a mimo to bardzo będziesz chciał się zapisać, to może coś da się z tym zrobić 😉

Aby zapisać się do Scholi ADM 2020 wykonaj następujące czynności:

  1. Kliknij poniższy link:

https://zapisy.ichtis.info/schola-adm-2020/?fbclid=IwAR1s2k1LXxTJ7nMrkdZzsw2K16NeZSPPpgSZlClMa3UwMXVYGUo57AgS-j0

  1. Zapoznaj się uważnie z treścią ankiety, Twoi Rodzice mogą być Ci pomocni
  2. Wypełnij prawidłowo pola z Twoimi danymi osobowymi.
  3. Kliknij (zaznacz) u dołu formularza kwadracik poprzedzający zdanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych”
  4. Automatycznie wyświetli się na ciemnym polu informacja „Wyślij zgłoszenie”
  5. Kliknij pole „Wyślij zgłoszenie”
  6. Zgłoszenie zostało wysłane, a Ty właśnie zostałeś członkiem Scholi ADM 2020 J

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.