Centrum Kultury w Chojnie
Plac Konstytucji 3 Maja, 74-500 Chojna
Data: 05.04.2019 Godz. 20:00
Bilety:
– 30,00 zł przedsprzedaż / rezerwacje
– 40,00 zł w dniu występów

Standup – forma komedii która gra w otwarte karty, na widno porusza to o czym ludzie boją się mówić. Może być wulgarny ale nie musi, szokuje, śmieszy, dziwi, bawi, zaskakuje, bawi! Nic dodać nic ująć. Jazda bez trzymanki!!!W skład grupy występującej wchodzą:

Bartosz Gajda – były członek Kabaretu Łowcy.B, dojrzały komik z bardzo abstrakcyjnym poczuciem humoru. Trafne puenty, zabawne spostrzeżenia, prześmieszne anegdoty… cały on. Wystarczy być na występie, resztą zajmuje się on – a dobry z niego opiekun widza 🙂

Paweł Reszela – Jeden z pierwszych standup’erów w naszym kraju, nie licząc Tadeusza Drozdy. Uczestnik pierwszej edycji programu „Zabij mnie śmiechem” emitowanego w telewizji Polsat. Osoba o urodzie awangardowej, chamski, ale piekielnie śmieszny.

Wojciech Leśniowski – Członek Zielonogórskiego Klubu Komedii, wulkan energii, którą zaraża innych. Dzięki tej osobie widzowie zapominają o codzienności i w pełni oddają się zabawie. Lubi to co robi, a robi to co lubią inni np. Taki Krzysiek z Kwidzyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.