Wyjazd na „Dogonić Pippi”


WYJAZD O GODZ. 15:00 SPOD PRZYSTANKU INTERMARCHE 

Z okazji Mikołajek serdecznie zapraszamy na wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej na musical „Dogonić Pippi„. Koszt wyjazdu:

35 zł /os. (w tym autokar i bilet). Zapisy w sekretariacie Centrum Kultury w Chojnie (II piętro, p. 203) do 8 listopada br. Liczba miejsc ograniczona.

POKAZ Z OKAZJI MIKOŁAJEK

6 GRUDNIA / CZWARTEK / 17.00

PIPPI – Aleksandra Pietrucha

ANNIKA – Magdalena Joanna Janikowska

TOMMY – Patryk Piętek

PAN NILSSON – Wiktoria Bernacka

Pippi, najsilniejsza dziewczynka na świecie, właścicielka torby pełnej złotych monet, samodzielna, odważna i niepokorna, zachwyca niezmiennie od ponad siedemdziesięciu lat kolejne pokolenia dzieci i dorosłych. To właśnie dzięki tej wyjątkowej bohaterce stworzona przez szwedzką pisarkę Astrid Lindgren seria książek okazała się przełomem w literaturze dziecięcej i absolutnym czytelniczym fenomenem. Po przygody niezwykłej dziewczynki o nieposkromionej wyobraźni i wielkim sercu sięga w tym roku z wielką radością Filharmonia Gorzowska. Dzięki połączonym siłom młodych wykonawców i doświadczonych artystów przeniesiemy się do jedynej na świecie Willi Śmiesznotki, by wraz z Pippi Pończoszanką oraz jej przyjaciółmi śmiać się, przeżywać przygody, zrobić trochę zamieszania w spokojnym małym miasteczku i – od czasu do czasu – zmierzyć się z poważnym i bardzo poukładanym światem dorosłych. Jeśli chcecie dogonić Pippi razem z nami, zapraszamy do obejrzenia naszego nowego musicalu!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.