Laureaci konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina pielęgnuje polskie tradycje”

13 kwietnia w Centrum Kultury w Chojnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Moja rodzina pielęgnuje polskie tradycje”. Tematy prac nawiązywały do znanych dzieciom z domu zwyczajów i tradycji. Konkurs jest pierwszym etapem konkursów plastycznych organizowanych w Centrum Kultury w Chojnie w ramach obchodów jubileuszowych, w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Ponieważ na konkurs wpłynęło 26 pięknych i kolorowych prac, komisja miała niełatwe zadanie. Ostatecznie po długich dyskusjach i naradach komisja zdecydowała się przyznać nagrody następującym osobom:

Laureaci: Martyna Rogalska – Przyjezierze, Hanna Rumbuć – CK Chojna, Jan Grygorowicz – CK Chojna ;

Wyróżnione osoby : Aurelia Głuch – CK Chojna,  Maria Szkuciak – CK Chojna, Aleksandra Maj – Sp. nr 1 Chojna, Kalina Matoszko – CK Chojna, Lena Marczewska – CK Chojna, Linda Łągiewczyk – CK Chojna, Wiktoria Purczyńska – CK Chojna.

Wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Nagrody i dyplomy do odebrania w sekretariacie Centrum Kultury w Chojnie od 20.04.2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.