Grzegorz Hyży tegoroczną gwiazdą DNI CHOJNY!

Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje w sposób, w jaki nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.

Premiera debiutanckiego albumu „Z całych sił“ miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzało 5 singli, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami ( ok 30 milionów odtworzeń klipów na youtube).

„Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” „Zagadka” czy „Pod wiatr” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym.

W 2017 roku wydaje „Momenty“. Drugi, długo wyczekiwany album to w karierze Grzegorza Hyżego moment szczególny. Otwiera bowiem nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.

Miarą sukcesu drugiego albumu jest chociażby singiel „Pod Wiatr“, który osiągnął status Podwójnej Platyny z 22- milonową liczbą odtworzeń na YouTube, a „O Pani“ stała się najczęściej graną polską piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2017 roku. Płyta jest nominowana do Fryderyka 2018 w kategorii „Najlepsza płyta POP“.

Jedna myśl nt. „Grzegorz Hyży tegoroczną gwiazdą DNI CHOJNY!”

  1. Dlaczego nie ma w programie kąpieli Rewir czy boicie się konkurencji przecież oni są nie groźni i mają fajne piosenki nie dali plamy a wręcz przeciwnie pięknie zaprezentowali się w Będzinie reklamując miasto Chojna jedyni z naszego województwa , ale to smutne ze ich nie docenia Ć.K. chojna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.