Pobierz aplikację mobilną 26. Finału WOŚP!

Pobierz oficjalną aplikację 26. Finału WOŚP. Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

W tym roku również możesz zostać WOŚPoznawcą! Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny stawia na kontakt z wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowała finałową aplikację do pobrania na telefony z systemem iOS i Android.
Rozgrzej palce, wyostrz zmysły i wytęż szare komórki – sprawdzimy je w pełnym pułapek, podstępnie skonstruowanym teście z historii Orkiestry. Przed Tobą siedem poziomów i pięć szans na każdym z nich. Ściągnij aplikację i dołącz do grona WOŚPoznawców!
W tym roku, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostarczonym przez firmę vintom, po raz pierwszy, każdy przelew na rzecz Fundacji, dokonany przez aplikację mobilną, zostanienagrodzony wideo z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka!

Podczas 25. Finału WOŚP dzięki płatnościom dokonywanym w aplikacji WOŚPoznawca, za pośrednictwem operatora płatności internetowych, PayU udało nam się zebrać prawie 150 000 PLN! Mamy nadzieję, że dzięki mobilnej społeczności w tym roku uda nam się pobić ten fenomenalny wynik!

Pobierz aplikację WOŚPoznawca!

Aplikacja 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko dobra zabawa, ale również masa aktualności prosto od Fundacji, możliwości wsparcie 26. Finału WOŚP, między innymi dzięki specjalnej wiadomości SMS i płatności z PayU, a także finałowe statystyki! Wszystkie dane aktualizujemy błyskawicznie – ściągając aplikację, jesteś więc na bieżąco!
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.
26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetli „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.