Sukcesy wokalistek Centrum Kultury

Ostatnie tygodnie były bardzo udane dla wokalistek Centrum Kultury w Chojnie. Pierwszym konkursem w tym roku szkolnym, w którym  wzięliśmy udział był Ogólnopolski festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Na dobre i na złe 2017„. W kategorii wiekowej 10-12 lat wyróżnienie zdobyła Wanesa Adamska.  Festiwal miał miejsce 14-15 października w Szczecinie. Dwa tygodnie później odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej „EYE 2017” w Widuchowej, gdzie wyróżnienie specjalne otrzymała Martyna Bartosewicz. 5 listopada odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu „Skolwińskie Przeboje” w Domu Kultury „Klub Skolwin” w Szczecinie. Martyna Bartosewicz zdobyła II miejsce w kategorii 13-15 lat, a Wanesa Adamska III miejsce w kategorii 10-12 lat.

            Pod koniec listopada Martyna i Wanesa wezmą udział w warsztatach wokalnych z Agnieszką Hekiert – wokalistką jazzowa, absolwentką wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 2009 roku współpracująca   z wybitnym artystą sceny jazzowej Bobbym McFerrinem, jak również z Trio Krzysztofa Herdzina w Polsce oraz Leszkiem Żądło i bułgarskim Trio w Monachium. Jest również rozchwytywanym vocal coach’em takich programów jak X-Factor (2011 TVN) Mam Talent (2010/2011 TVN), My Camp Rock II (2009 Disney Channel), Fabryka Gwiazd (2008 Polsat).Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat).

            Warsztaty zakończą się koncertem uczestników 26.11.17 o godzinie 18, w Domu Kultury „Klub Skolwin” na który już teraz serdecznie zapraszamy.  

Instruktor
Aleksandra Bałachowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.