WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD SOLISTÓW I MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH W SZCZECINIE (08.06.2013 r.)

PROGRAM PREZENTACJI

KATEGORIA WIEKOWA – GIMNAZJA

1. ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „PRZED SIEBIE” – Świdwiński Ośrodek Kultury
„Psalm stojących w kolejce” – instruktor Robert Uss

2. SINKIEWICZ JOANNA – Klub „Jantar” Szczecin
„Mięta” – instruktor Marek Wal

3. KOWALSKI KAMIL – Publiczne Gimnazjum Wierzchowo
„Moknie w deszczu diabeł” – instruktor Halina Machajewska

4. MINASYN LILIT – Gimnazjum Nr 3 Szczecinek
„Nobody’s Perfect” – instruktor Bożena Kania

5. OLEŚ MARTYNA – Gimnazjum Świerzno
„Wymyśliłam Cię” – instruktor Dorota Budzyńska

6. ZESPÓŁ WOKALNY ‘GRAZIOSO” – Ośrodek Kultury i Sportu Maszewo
„Sutra” – instruktor Andrzej Kwaśniewski

7. SNOPEK PATRYCJA – Miejski Dom Kultury Świnoujście
„Karuzela” – instruktor Ina Porębska

8. GOWOR ANGELIKA – Koszalin
„Want you back” – instruktor Grażyna Brożyńska

9. CHORECKI KAMIL – Kretomino
„Świecie nasz” – instruktor Grażyna Brożyńska

10. STROJEK JUSTYNA – Koszalin
„This is the life” – instruktor Grażyna Brożyńska

11. SYSKA NATALIA – Ośrodek Kultury Drawsko Pomorskie
„Szabada” – instruktor instruktor Cyprian Taraciński

12. BLICHARSKA DARIA – Przęsocin
„Bieszczadzki poemat” – instruktor Jagoda Włodarczyk

13. KRYNICKA WERONIKA – Centrum Kultury Chojna
„Te uczucia” – instruktor Janusz Czapski

14. STEFANOWSKI MICHAŁ – Zespół Szkół Gimnazjalnych Łobez
„Gdybym był bogaczem” – instruktor Grzegorz Stefanowski

15. JAREMKO PATRYCJA – Zespół Szkół Gimnazjalnych Łobez
„Jesienna zaduma” – instruktor Grzegorz Stefanowski

16. MISIEK AGATA – Gimnazjum Recz
„Okularnicy” – instruktor Grzegorz Jurkiewicz

17. RADOMIAK MACIEJ – Klub Kultury Objezierze
„Nasze słowa, nasze dni” – instruktor Anna Hermanowicz

18. SZCZYPEK ADRIAN – Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki Dolice
„Modlitwa III” – instruktor Marta Grabowicz

19. SZWAJLIK KAROLINA – Ośrodek Kultury Ińsko
„Wszystko co złe omija mnie” – instruktor Kazimierz Dec

20. KOŚCIELECKA AGATA – Ośrodek Kultury Ińsko
„Mięta” – instruktor Kazimierz Dec

21. JĘDRZEJCZYK MARZENA – Gimnazjum Publiczne Dolice
„Babę zesłał Bóg” – instruktor Joanna Betler

22. JANUSZEWSKA OLA – Świetlica Lulewice gmina Białogard
„Tańczące Eurydyki”

23. DUDZIŃSKA PAULINA – Gminny Ośrodek Kultury Tychowo
„If Ain’t Got YOU” – instruktor Stanisław Panasiuk

24. PRYMUS IGA – Myśliborski Ośrodek Kultury
„Cykady na Cykladach” – instruktor Jacek Witkowski

KATEGORIA WIEKOWA – SZKOŁY ŚREDNIE

1. Zespół wokalno-instrumentalny „JEFFERSON” – Gimnazjum Myślibórz
„Za daleko” – instruktor Andrzej Wachowicz

2. STĘPIEŃ ALEKSANDRA – Myśliborski Ośrodek Kultury
„Czas nie będzie na nas czekał” – instruktor Jacek Witkowski

3. IMIELA KINGA – Klub „Jantar” Szczecin
„Za Tobą” – instruktor Marek Wal

4. GRYCZYŃSKA ANGELIKA – Szkoła Artystyczna „Camerata” Przyborowscy Szczecin
„Eurydyki tańczące” – instruktor Katarzyna Przyborowska

5. KOROWAJCZYK DARIA – Zespół Szkół Sławno
„Babę zesłał Bóg” – instruktor Jarosław Strześniewski

6. POTALSKA ADRIANNA – Zespół Szkół Nr 1 Szczecinek
„Dłoń” – instruktor Dorota Salmarowicz

7. JANKOWSKA KAROLINA – Zespół Szkół Rolniczych Świdwin
„One and only” – instruktor Artur Ardziejewski

8. MIECZKOWSKA PAULINA – Ośrodek Kultury I Sportu Maszewo
„Rebeka” – instruktor Andrzej Kwaśniewski

9. SOWUL KATARZYNA – Nowogardzki Dom Kultury
„Małe tęsknoty” – instruktor Ewa Sawicka

10. GOSZCZYŃSKA KAROLINA – Liceum Ogólnokształcące Gryfice
„A jeśli Nie znajdziesz…?” – instruktor Janusz Nowak

11. JAGIELSKA MARTA – Brojce
„Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”

12. BRZEZIŃSKI MIŁOSZ – Pracownia Wokalno-artystyczna Mariny Nikoriuk Świnoujście
„My Valentine” – instruktor Marina Nikoriuk

13. BIAŁKOWSKA JOANNA – Miejski Dom Kultury Świnoujście
„At Last” – instruktor Magdalena Tereszko

14. BOGUSZ NATALIA – Pałac Młodzieży Koszalin
„Jak liść” – instruktor Małgorzata Orłowska

15. KUŚMA ADRIANNA – Szkoła Muzyczna „Music Heaven” Koszalin
„Tylko w moich snach” – instruktor Grzegorz Wypych

16. KARAŚ FILIP – Centrum Kultury 105 Koszalin
„Fly me to the moon” – instruktor E. Turowska

17. KOŁTOWSKA SYLWIA – Centrum Kultury 105 Koszalin
„Kiedy będziesz zakochany” – instruktor E. Turowska

18. CIASNOCHA WIKTORIA – Zespół Szkół Gryfino
„Oczy czarne” – instruktor Joanna Molska

19. SZCZAWIK ZUZANNA – Widuchowa
„Oczy przezroczyste”

20. ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA – Ognisko Artystyczne Złocieniec
„To Nie ja” – instruktor Antoni Gadzina

21. DUET IZA I PAWEŁ – (Izabela Kamela i Paweł Sim) – Centrum Kultury Chojna
„Trwaj chwilo trwaj” – instruktor Janusz Rusak

22. ZESPÓŁ WOKALNY „FANABERIA” – Centrum Kultury Chojna
„Zaczarowany fortepian” – instruktor Janusz Rusak

23. KIARSZYS PATRYCJA – Liceum Ogólnokształcące Łobez
„Małe tęsknoty” – instruktor Bożena Kordyl

24. CEL KORNELIA – Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki Dolice
„Niewiele mam” – instruktor Marta Grabowicz

25. STAWIARSKA PAULINA – Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki Dolice
„Hi Fi super star” – instruktor Marta Grabowicz

26. PIETKIEWICZ ANNA – Złocieniecki Ośrodek Kultury
„Jeśli chcesz” – instruktor Wioletta Krzemińska do sreniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>