Qurier Świętego Mikołaja

Fundacja Przyjaciółka zaprosiła świetlice środowiskowe do udziału w akcji Qurier Świętego Mikołaja. 

W 2011 roku dzięki akcji aż 1402 dzieci otrzymało wyśnione prezenty! W tym roku wspólnie z pracownikami wielu firm kolejny raz chcemy pomóc Świętemu Mikołajowi w dotarciu do tych miejsc, do których renifery nie znają drogi.

Do 15 października Fundacja Przyjaciółka przyjmowała zgłoszenia od świetlic do akcji Qurier Świętego Mikołaja. Spośród zgłoszeń wybrano świetlicę „PO SCHODKACH„.

Przypominamy, że do akcji mogły się zakwalifikować jedynie te świetlice, które przez ostatnie 2 lata nie brały udziału w Qurierze. List do Świętego Mikołaja mógł napisać każdy wychowanek zakwalifikowanej świetlicy, który nie ukończył 18 roku życia. Liczba listów przesłanych przez świetlice przekroczyła kilkadziesiąt tysięcy. Świetlica” Po schodkach” znalazła się wśród szczęśliwców.. Sponsorzy przygotowali piękne prezenty. 17 grudnia wszystkie prezenty zostały przekazane dzieciom. Największą nagrodą był uśmiech i łzy radości.

Dyrektor Centrum Kultury B. Andrzejczyk wraz z wychowawcami I. Hernik, M. Karaczun, P. Bogusławem, dziećmi, rodzicami składa gorące podziękowania Fundacji Przyjaciółka, Qurierowi Świętego Mikołaja , sponsorom  wszystkim, którzy nas uszczęśliwili  składając jednocześnie życzenia spokojnych , radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.