WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD SOLISTÓW I MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH – lista uczestników

Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych odbędzie się 5.05.2012 r. również o godz. 12.00 na małym dziedzińcu Zamku (ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH W SZCZECINIE).

1. Daria Korowajczyk – Sławieński Dom Kultury
„Moknie diabeł w deszczu”, „Jaskółka” – inst.. Piotr Adamczyk

2. Kacper Kołodziejczyk – Darłowo
„Okularnicy”, „Tak, tak, to ja”

3. Blanka Adamczyk – Klub 1.SLT Świdwin
„Filozofia małżeństwa”, „Tanko kat” – inst.. Rafał Nizioł

4. Zespół „Przed siebie” – Świdwiński Ośrodek Kultury
„Wariatka tańczy”, „Wznieś serce” – inst.. Robert Uss

5. Iga Prymus – Myśliborski Ośrodek Kultury
„Zawsze gdzieś czeka ktoś”, „Boskie Buenos” – inst.. Jacek Wirkowski

6. Paula Kurdziel – Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
„Moje serce to jest muzyk”, „Czas nas uczy pogody” – inst.. Damian Rumbuć

7. Wiktoria Wizner – Centrum Kultury 105 w Koszalinie
„Człowieczy los”, „To wszystko z nudów” – inst.. Ewa Turowska

8. Beata Kępa – Pałac Młodzieży w Koszalinie
„Pogoda ducha”, „Jaka róża taki cierń” – inst.. Małgorzata Orłowska

9. Natalia Rudnicka – Szkoła Artystyczna Camerata w Szczecinie
„Kiedy będziesz zakochany”, „W małym kinie” – inst.. Katarzyna Przyborowska

10. Ola Górdziel – 12 Dywizja Zmechanizowana w Szczecinie
„Tak bym chciała kochać już”, „Na brzozowej korze” – inst.. Mirosława Goduńska

11. Katarzyna Kuśmirek – Szkoła Artystyczna „Camerata” w Szczecinie
„Kasztany” – inst.. Katarzyna Przyborowska

12. Wiesław Komar – Klub „Jantar” w Szczecinie
„Groszki i róże” – inst.. Marek Wal

13. Mateusz Stankiewicz – Gimnazjum nr 3 w Szczecinku
„Będziesz moją panią”, „Nie dokazuj…” – inst.. Bożena Kania

14. Kamil Kowalski – PG Wierzchowo
„Bananowy song”, „Płonąca stodoła” – inst.. Halina Machajewska

15. Zespół NSB – Zespół Szkół w Bornem Sulinowie
Instr. Ewa Matysiak

16. Zespół „G-91” – Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie
„Wieża Babel”, „Może się wydawać” – Iwona Dudzisz

17. Agnieszka Adamczyk – Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
„Sen na pogodne dni”, „Jeśli tylko chcesz” – inst.. Magdalena Tereszko

18. Martyna Romańska – Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim
„Czas nas uczy pogody”, „Do łezki łezka” – inst.. Tomasz Różycki

19. Marta Zawadzka – Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim
„Mimo wszystko warto…”, „Z Tobą bez Ciebie” – inst.. Tomasz Różycki

20. Aneta Żur – Centrum Kultury w Chojnie
„Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Gdzie są tamci ludzie” – inst.. Barbara Andrzejczak

21. Weronika Krynicka – Centrum Kultury w Chojnie
„Kiedyś byłam różą”, „Sen bez twarzy” – inst.. Janusz Czapski

22. Zespół „Razem i osobno” – Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie
„Chcę tu zostać”, „W lesie” – inst.. Stanisław Panasiuk

23. Zespół „Grupa SB” – Gryfiński Dom Kultury
„Radość o poranku” – inst.. Jolanta Romanowska
24. Zuzanna Szczawik – Gimnazjum w Widuchowej
„Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną”, „Oczy tej małej” – inst.. Paweł Widzel

25. Patrycja Jaremko – Gimnazjum w Łobzie
„Poeci nie zjawiają się przypadkiem”, „Radość najpiękniejszych lat” – inst.. Grzegorz Stefanowski

26. Sylwia Patrzałek – Łobeski Dom Kultury
„Kiedyś byłam różą”, „Świat się pomylił” – inst.. Jacek Bobowski

27. Magdalena Adamowicz – Gimnazjum w Łobzie
„Czas na małe zmiany”, „Komu weselne dzieci” – inst.. Grzegorz Stefanowski

28. Karolina Goszczyńska – Liceum Ogólnokształcące w Grzficach
„Gdybyś”, „Tańczące Eurydyki” – inst. Janusz Nowak

29. Agata Wójcik – Gminny Ośrodek Kultury w Rewalu
„Za szkłem”, „Wiem, że jesteś sam” – inst.. Michał Bierwiaczonek

30. Joanna Sinkiewicz – Klub „Jantar” w Szczecinie
„Do Ciebie Mamo” – inst.. Marek Wal

31. Martyna Żyta – Kaszewo
„Modlitwa Okudżawy” – inst.. Edyta Groblica

32. Zespół „Connected” – Choszczeński Dom Kultury
„One”, „Cały czas” – inst.. Jerzy Januszewski

33. Paulina Mieczkowska – Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie
„Proszę Cię skłam”, „Sen bez twarzy” – inst.. Andrzej Kwaśniewski

34. Zespół „Grazioso” – Ośrodek Kultury w Maszewie
„Wybacz chłopcze”, „Niedokończone rozmowy” – inst.. Andrzej Kwaśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>