Przegląd Pieśni Patriotycznych

8 listopada odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznych. Celem konkursu było propagowanie treści patriotycznych w edukacji artystycznej dzieci i młodzieży a także pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa naszego kraju.

Jury w składzie: Czesława Prus, Teresa Błońska, Andrzej Rajfur, Piotr Bogusław i Łukasz Kupryjańczyk oceniało efekty pracy uczestników konkursu.

Wyniki:

Kategoria  – dzieci:

I m.- Adrian Kociuba – Recz

II m. – Paulina Cholewa – Chojna

III m.- Agata  Srokowska – Mieszkowice

Kategoria – młodzież:

I m. – Aneta Żur – Chojna

II m.- Ania Rzeszowska – Godków Osiedle

III m. – Ewa Sokołowska – Nawodna

Grand Prix – Agata Misiek – Recz

Kategoria – dorośli

I m. – „Emeranto”

II m. – Zespół Środowiskowego Domu Samopomocy

III m. – ” Za miedzą”

Serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć dostępnych w naszej galerii na Facebooku PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

 

9 myśli nt. „Przegląd Pieśni Patriotycznych”

  1. Wszystko ślicznie tylko kochana komisjo zauwarzyłam że niekture osoby mają brak stroju galowego to świadczy o waszej kulturze …Bug honor ojczyzna wymaga stroju galowego

  2. Ojczyzna wymaga od Ciebie również kultury w zakresie języka polskiego. Gdzie Ty uczyłaś się ortografii na litość boską?!!!!!

  3. Było bardzo fajnie, przyjemna atmosfera. Gratulacje dla pana akustyka za nagłośnienie!!! Jeżeli mogę coś zasugerować, to moim zdaniem galeria zdjęć trochę skromna, myślałam że będzie więcej zdjęć z wręczenia nagród i oczywiście miłą pamiątką było by zdjęcie grupowe z jurorami 😉

  4. Przed pierwszym zdjęciem w artykule jest bezpośredni odsyłacz do galerii na Facebooku pod nazwą PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH – wystarczy kliknąć.

  5. Wiem. Wcześniej oglądałam tamte zdjęcia i dlatego tak napisałam. Oczywiście to tylko moje odczucia i nie chciałam nikogo urazić;)

  6. Wszelkie uwagi są mile widziane, w miarę możliwości będę starał się zamieszczać więcej zdjęć z poszczególnych imprez. Cieszę się zainteresowaniem naszą stroną.
    Pozdrawiam
    Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.